Kasa değişimi

Kasa Değişimi

Eğer telefonunuzun kasası ciddi bir şekilde zarar görmüş ama ona rağmen çalışıyorsa, bu şekilde kullanmak yine de bir risktir. Nedeni ise kasada olan yamukluk cihazın iç aksamlarına zarar vermiş olabilir ve sizin için oldukça tehlikeli olabilir. Kullanıcı her zaman bunun risk olup olmayacağını fark edemeyebilir.

Eğer çeşitli sebeplerden dolayı telefonunuzun kasasının değişmesi geriyorsa, İstanbul merkezli ERC İletişim firmamızdan telefonunuzun marka & modeline göre fiyat alabilir ve telefonunuzun kasasını değiştirtebilirsiniz.

Kasa değişimi

Kasa değişimi Alınan telefonun fiyatı her ne kadar yüksek olsa da bunun asıl sebebi öncelikle özellikleri oluyor. Pahalı olsa dahi telefonların bir çoğunda metal kasa yerine plastik malzemelerden üretilmiş kasalar bulunuyor. Bu da dikkat edilmediğinde telefon kasasının daha rahat şekilde eskimesine ve kırılmasına sebep oluyor. Kılıf gibi aksesuarlar ile telefonların kasa ömrü uzatılsa dahi, telefonun görünüşünü bozabiliyor. Sadece bu yüzden dahi kılıf kullanmayan telefon kullanıcıları bulunuyor.

Hemen Ara
× WhatsApp