Kamera Değişimi

Kamera Değişimi

Garantiye Girer mi?

Kamera Değişimi Üzerinde fiziksel hasarın görüldüğü kameralar garantiye girmez. Zira bunlar kullanıcı hatası sayılır. Aynı şekilde su hasarı bazlı kamera bozulmaları yine garantiden sayılmaz. Ancak kameranız kendi kendine hatalı davranmaya başladıysa o halde markanızın garanti sunması yüksek ihtimaldir. CepMarket olarak market fiyatının altında kamera değişimi fırsatları sunuyoruz. Yol tarifi almak veya ücretsiz kargoyla kamera tamiri yaptırmak için şimdi bizi arayın.

Liste içinde Kamera Değişimi fiyatları belirtilmiştir, en sağ üstteki arama aracını kullanarak dilediğiniz modellere hızlıca ulaşabilirsiniz.

Örnek: Samsung Galaxy, Apple iPhone, LG, Huawei, Xiaomi, Sony, Lenovo, Asus, Casper, HTC, GM – General Mobile, NOKIA, Vestel, Alcatel, OnePlus, Kaan, Turkcell, ZTE, Vodafone, Reeder, Motorola, Philips, Nexus, LeEco, TürkTelekom, Meizu, Avea Kamera Değişimi Fiyatı gibi

Kamera Değişimi

Cep Telefonu Kamera Değişimi Fiyatları
Kamera Değişimi Herkes fotoğraf çekmekten hoşlanır. Lakin bunu kırık ya da çalışmayan bir kamera ile yapmak neredeyse imkansızdır. CepMarket’te her model telefon için ön ve arka arka kamera Tamiri yapıyoruz. Kullanılan yedek kameralar A kalite olup, orijinal ve .çıkma kameralarımız da bulunuyor. Bunlar cihazdan çıkarılan arızalı kamerayla birebir aynı olan ürünlerdir. Kameranızda yaşadığınız herhangi bir tür problem kamera değişiminin ardından kolayca ortadan kalkar.

Hangi Adımlar Uygulanıyor?

İşlemde kamera modülü .sökülmeden önce cihazdaki veriler güvenle saklanarak kaybolmaları önlenir.
Kamera Tamiri normal şartlarda cihaz bilgilerinizi silmez
Kamera değişiminin ardından video ve fotoğraf kalitesi ilk günkü performansına döner
Tüm tamir yaklaşık 1 saatte tamamlanmış olur.
Kamera değişimi için .gereken süre modelden modele değişmekle birlikte ortalama bir telefon 1 saattir. Değişimin ardından ön – arka kameranız tekrar ilk günkü haline döner ve fotoğraflarınız yeniden kusursuz görünmeye başlar. Kameram kırıldı, kamera camım çatladı gibi problemlerde .anında, aynı gün onarım yapıyoruz. Kamera hassasiyeti, deklanşör hızı ya da megapiksel boyutu asla değişmiyor, orijinal gibi kalıyor.

Hemen Ara
× WhatsApp